ZANUSSI ZOB471

Cena produktu ZANUSSI ZOB471 není známa.

 

Popis produktu ZANUSSI ZOB471: 8 funkcí trouby: spodní ohřev, rozmrazování, dvojitý gril, ventilátor a kruhové topné těleso, gril, osvětlení, vrchní ohřev, vrchní a spodní ohřev Časový spínač SET – aktuální čas, minutka, začáte... > více informací

 
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi
Datart.cz
Tyto recenze poskytl obchod Datart.cz.

ZANUSSI ZOB 471X - hodnocení zákazníků

Awel2
31.08.2011 - 04:42:00
 • cena
 
 • Za málo peněz málo muziky.
 • Na belení chybí místa pro uchycení a upozornění, že trouba je bez připojovacího kabelu (standard, ale kdo si kupuje troubu každý den?)
 • Chybí pojezdové kolejničky: rošty a pánve se šoupou přímo smalt kov na smalt kov, což vytváří nepříjemný pocit (jak vidlička o talíř),
 • spirála u ventilátoru není a ten dokáže běžet jen když není zaplá žádná jiná, zato navrchu jsou 2 zbytečně každá se spína zvlášť, ale najednou ne, kde 1 funguje prý jao gril - nesmysel. Plast a levnej nerez mamce stačí....
 • Vlakem se dostanete stejnou dráhu za stejnou dobu v 1.třídě,2.třídě i na stojáka, komu se chce celou dobu stát, aď si pořídí tento výrobek.
Datart.cz Tato recenze byla poskytnuta obchodem Datart.cz.
Byla pro vás tato recenze užitečná?   Ano (3)   Ne (3)

ZANUSSI ZOB 471X - hodnocení zákazníků

Katy
17.03.2011 - 10:01:00
 • Na základě špatné zkušenost s předchozí plně elektronickou troubou Fagor H800 (po 6ti letech odešla elektronika) mi po dlouhém pátrání jako spolehlivou značku doporučilo několik zkušených servisních techniků Zannusi či Electrolux (ta by se mi funkcemi i vzhledem líbila více, ale k mé velké lítosti by asi byl problém s výškou trouby v lince). Vybírala jsem teď raději méně elektronickou verzi, takže jsem věděla, že bohužel nebude mít např. dětskou pojistku a také nevypne sama pečení pokud nebudu přítomna a po signálu opět obnoví proces pečení. Zatím spokojenost s klasickým pečením. Jednou testovaný horkovzduch byl rychlý, ale opékal v jednom rohu výrazně více. Ještě musím otestovat gril. Na vnějším nerezovém povrchu nezústávají otisky.
 
 • Kov pod madlem se dost zahřívá. Hůře se zasouvá do trouby plech oproti drátěnému programu. Nejsou zde katalytické desky, takže častější umývání smaltovaného vnitřku bude nutností.
 • Hodnotící dotazník zákazníkovi poslat později, nebyl ještě čas troubu pořádně odzkoušet :-)
Datart.cz Tato recenze byla poskytnuta obchodem Datart.cz.
Byla pro vás tato recenze užitečná?   Ano (3)   Ne (5)

ZANUSSI ZOB 471X - hodnocení zákazníků

Merllinn
02.02.2011 - 08:05:00
 • naprostá spokojenost, jednoduché ovládání, příjemná výbava funkcí, hezký vzhled, příznivá cena
 
 • malým nedostatkem je, že když doběhne čas odpočtu, trouba se vypne a dává o sobě vědět signálem. Ten trvá 2 minuty a pokud do té doby nikdo troubu neotevře a nezkontroluje připravovaný pokrm, trouba se opět zapne a pokračuje kál v pečení podle původního nastavení, tentokrát už bez omezení.
Datart.cz Tato recenze byla poskytnuta obchodem Datart.cz.
Byla pro vás tato recenze užitečná?   Ano (8)   Ne (5)
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi