ZANUSSI ZOB471

Cena produktu ZANUSSI ZOB471 není známa.

 

Popis produktu ZANUSSI ZOB471: 8 funkcí trouby: spodní ohřev, rozmrazování, dvojitý gril, ventilátor a kruhové topné těleso, gril, osvětlení, vrchní ohřev, vrchní a spodní ohřev Časový spínač SET – aktuální čas, minutka, začáte... > více informací


ZANUSSI ZOB471 - popis

nahoru

8 funkcí trouby: spodní ohřev, rozmrazování, dvojitý gril, ventilátor a kruhové topné těleso, gril, osvětlení, vrchní ohřev, vrchní a spodní ohřev Časový spínač SET – aktuální čas, minutka, začátek a konec pečení a zvuková signalizace Standardní přepínače Dvířka s dvojitým sklem Chladící ventilátor Lisované vodíci kolejnice – 4 úroně pečení Příslušenství: 1 hliníkový plech na pečení, 1 černý smaltovaný plech odkapávací, 1 chromový rošt na grilování

Výrobce Zanussi
Osvětlení Ano
Chlazení Ano
Kruhové těleso
Informace o parametru Kruhové těleso
Ano
Minutka Ano
Gril
Informace o parametru Gril
Ano
Ventilátor
Informace o parametru Ventilátor
Ano

ZANUSSI ZOB471 - recenze

ZANUSSI ZOB 471X - hodnocení zákazníků

Awel2
31.08.2011 - 04:42:00
 • cena
 
 • Za málo peněz málo muziky.
 • Na belení chybí místa pro uchycení a upozornění, že trouba je bez připojovacího kabelu (standard, ale kdo si kupuje troubu každý den?)
 • Chybí pojezdové kolejničky: rošty a pánve se šoupou přímo smalt kov na smalt kov, což vytváří nepříjemný pocit (jak vidlička o talíř),
 • spirála u ventilátoru není a ten dokáže běžet jen když není zaplá žádná jiná, zato navrchu jsou 2 zbytečně každá se spína zvlášť, ale najednou ne, kde 1 funguje prý jao gril - nesmysel. Plast a levnej nerez mamce stačí....
 • Vlakem se dostanete stejnou dráhu za stejnou dobu v 1.třídě,2.třídě i na stojáka, komu se chce celou dobu stát, aď si pořídí tento výrobek.

ZANUSSI ZOB 471X - hodnocení zákazníků

Katy
17.03.2011 - 10:01:00
 • Na základě špatné zkušenost s předchozí plně elektronickou troubou Fagor H800 (po 6ti letech odešla elektronika) mi po dlouhém pátrání jako spolehlivou značku doporučilo několik zkušených servisních techniků Zannusi či Electrolux (ta by se mi funkcemi i vzhledem líbila více, ale k mé velké lítosti by asi byl problém s výškou trouby v lince). Vybírala jsem teď raději méně elektronickou verzi, takže jsem věděla, že bohužel nebude mít např. dětskou pojistku a také nevypne sama pečení pokud nebudu přítomna a po signálu opět obnoví proces pečení. Zatím spokojenost s klasickým pečením. Jednou testovaný horkovzduch byl rychlý, ale opékal v jednom rohu výrazně více. Ještě musím otestovat gril. Na vnějším nerezovém povrchu nezústávají otisky.
 
 • Kov pod madlem se dost zahřívá. Hůře se zasouvá do trouby plech oproti drátěnému programu. Nejsou zde katalytické desky, takže častější umývání smaltovaného vnitřku bude nutností.
 • Hodnotící dotazník zákazníkovi poslat později, nebyl ještě čas troubu pořádně odzkoušet :-)

ZANUSSI ZOB 471X - hodnocení zákazníků

Merllinn
02.02.2011 - 08:05:00
 • naprostá spokojenost, jednoduché ovládání, příjemná výbava funkcí, hezký vzhled, příznivá cena
 
 • malým nedostatkem je, že když doběhne čas odpočtu, trouba se vypne a dává o sobě vědět signálem. Ten trvá 2 minuty a pokud do té doby nikdo troubu neotevře a nezkontroluje připravovaný pokrm, trouba se opět zapne a pokračuje kál v pečení podle původního nastavení, tentokrát už bez omezení.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ZANUSSI ZOB471 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vestavné varné desky nebo Vestavné kávovary, Vestavné grily, Varné desky - příslušenství.

Nejlevnější ZANUSSI ZOB471 akční ceny - Levné ZANUSSI ZOB471

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ZANUSSI ZOB471 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ZANUSSI ZOB471 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vestavné trouby.